Vyhledávání dovolené na Madeiře

Dovolená na Madeiře v lednu 2024

Dovolená na Madeiře v lednu 2024

Madeira Panoramico

5.1. - 12.1.2024
Polopenze
✈ Praha

 
 
19 719 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Madeiře v letovisku Funchal, v ubytovacím zařízení Madeira Panoramico s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 5. ledna do pátku 12. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 219 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Madeira Panoramico levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 19719,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Madeiře a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Madeira v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 38 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Sentido Galomar - Madeira v lednu

Sentido Galomar

5.1. - 19.1.2024
Snídaně
✈ Praha

 
 
28 859 Kč

Dovolená Madeira First Minute 2024 v lokalitě Caniço, Sentido Galomar, v Sentido Galomar, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 5. leden 2024 a návratem/příjezdem: pátek 19. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 219 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 28859,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Madeiru, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Madeira v lednu, pobytové zájezdy.

Duas Torres - Madeira v lednu

Duas Torres

5.1. - 12.1.2024
Snídaně
✈ Praha

 
 
17 109 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Madeiře v letovisku Funchal, v ubytovacím zařízení Duas Torres s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 5. ledna do pátku 12. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 219 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Duas Torres levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 17109,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Madeiře a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Madeira v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 107 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Jardins D´ajuda - Madeira v lednu

Jardins D´ajuda

5.1. - 12.1.2024
Snídaně
✈ Praha

 
 
16 869 Kč

Dovolená Madeira First Minute 2024 v lokalitě Funchal, v Jardins D´ajuda, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 5. leden 2024 a návratem/příjezdem: pátek 12. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 219 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 16869,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Madeiru, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Madeira v lednu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Jardins D´ajuda je 84 % podle referencí od 56 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Jardins D´ajuda - Madeira v lednu

Jardins D´ajuda

5.1. - 19.1.2024
Plná penze
✈ Praha

 
 
39 859 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Madeiře v letovisku Funchal, v ubytovacím zařízení Jardins D´ajuda s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od pátku 5. ledna do pátku 19. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 219 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Jardins D´ajuda, který je aktuálně na prodej online v ceně 39859,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Madeiře a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Madeira v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 56 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

The Views Monumental - Madeira v lednu

The Views Monumental

5.1. - 19.1.2024
Plná penze
✈ Praha

 
 
41 369 Kč

Dovolená Madeira First Minute 2024 v lokalitě Funchal, The Views Monumental, v The Views Monumental, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 5. leden 2024 a návratem/příjezdem: pátek 19. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 219 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 41369,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Madeiru, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Madeira v lednu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení The Views Monumental je 78 % podle referencí od 32 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Eden Mar - Madeira v lednu

Eden Mar

12.1. - 26.1.2024
Snídaně
✈ Praha

 
 
31 219 Kč

Eden Mar - informace

Rekreace na luxusní dovolené na Madeiře v letovisku Funchal, Eden Mar, v ubytovacím zařízení Eden Mar s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od pátku 12. ledna do pátku 26. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 226 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Eden Mar, který je aktuálně na prodej online v ceně 31219,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Madeiře a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Madeira v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.


Poloha

 • Centrum Funchalu cca 3 km
 • Autobusová zastávka do centra Funchalu přímo u hotelu
 • Nejbližší nákupní možnosti cca 500 m
 • Nejbližší restaurace a bary v blízkosti hotelu
 • Botanická zahrada cca 5 km
 • Farmářské trhy cca 5 km
 • Golfové hřiště Palheiro cca 12 km
 • Letiště Madeira cca 21 km

Pláž

 • Komplex bazénů Balnear do Lido s přímým vstupem do moře cca 500 m
 • 2 bazény se slanou vodou
 • Strmější vstup do moře
 • Vstup do komplexu, lehátka a slunečníky za poplatek

Popis

 • Recepce
 • 4 restaurace, 4 bary
 • Konferenční místnost pro 120 lidí
 • Tropická zahrada s výhledem na oceán
 • Vnitřní bazén zdarma
 • 2 venkovní bazény, dětský bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma

Internet

 • Wi-Fi ve všech veřejných prostorách hotelu i na pokojích zdarma

Ubytování

 • Studio cca 24–26m2
 • Klimatizace zdarma
 • Koupelna se sprchou nebo vanou, WC
 • Kuchyňský koutek
 • Telefon, TV zdarma
 • Bezpečnostní schránka zdarma
 • Minibar za poplatek
 • Balkon
 • Superior Studio cca 34–40 m2
 • Stejně vybavené jako studio, ale je prostornější
 • Junior Suite cca 38–44m2
 • Stejně vybavená jako studio, ale má oddělený obývací pokoj
 • Suite cca 60 m2
 • Stejně vybavená jako Junior Suite, ale je prostornější

Sport a zábava

 • Zdarma: animační a večerní programy, dětské hřiště
 • Za poplatek: kulečník, minigolf, fitness centrum, stolní tenis, tenis s osvětlením, squash, fitness centrum, služby wellness centra – sauna, parní lázeň, masáž

Stravování

 • Snídaně nebo polopenze (snídaně formou bufetu, večeře formou servírovaného menu)

WWW stránky hotelu

www.portobay.pt

Proč právě sem

 • Tropická zahrada
 • Bazén s výhledem na oceán
 • Vynikajíci poloha

Poznámky

- hvězdičekhvězdičekUPOZORNĚNÍ:hvězdičekhvězdiček V některých oblastech Madeiry (aktuálně např. v Santa Cruz) je zavedena povinná pobytová taxa pro každou osobu starší 18 let, která je splatná na místě. Přibližná výše této pobytové taxy je cca 1 EUR/osoba/noc (hradí se max 5 nocí v jednom hotelu). Upozorňujeme, že v průběhu sezóny se můžou pravidla se zavedením taxy v různých oblastech Madeiry změnit.


Terrace Mar - Madeira v lednu

Terrace Mar

12.1. - 19.1.2024
Snídaně
✈ Praha

 
 
17 399 Kč

Dovolená Madeira First Minute 2024 v lokalitě Funchal, v Terrace Mar, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 12. leden 2024 a návratem/příjezdem: pátek 19. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 226 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 17399,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Madeiru, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Madeira v lednu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Terrace Mar je 86 % podle referencí od 58 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Jardins D´ajuda - Madeira v lednu

Jardins D´ajuda

12.1. - 19.1.2024
Snídaně
✈ Praha

 
 
16 989 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Madeiře v letovisku Funchal, v ubytovacím zařízení Jardins D´ajuda s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 12. ledna do pátku 19. ledna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 226 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Jardins D´ajuda levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 16989,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Madeiře a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Madeira v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 56 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dorisol Komplex - Madeira v lednu

Dorisol Komplex

12.1. - 19.1.2024
Polopenze
✈ Praha

 
 
17 159 Kč

Dovolená Madeira First Minute 2024 v lokalitě Funchal, Dorisol Komplex, v Dorisol Komplex, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 12. leden 2024 a návratem/příjezdem: pátek 19. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 226 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 17159,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Madeiru, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Madeira v lednu, pobytové zájezdy. Speciálně koupaliště, s masážemi, s restaurací, wellness pobyt. Průměrné hodnocení Dorisol Komplex je 82 % podle referencí od 109 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 18 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená na Madeiře v lednu 2024.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené na Madeiře v lednu 2024 online. Last Minute a First Minute zájezdy na Madeiru. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená na Madeiře v lednu 2024.

Informace o dovolené na Madeiře

Dovolená na Madeiře, květinovém ráji, je vyloženým lákadlem pro mnoho turistů, jelikož díky svému mírnému klimatu a úrodné půdě, nabízí svým návštěvníkům pohled na nádhernou flóru. Zejména v měsíci dubnu (po Velikonocích), kdy se pořádá třídenní květinový festival je Madeira zaplavena v moři květů.
K prozkoumávání Madeiry můžete také využít nabídek poznávacích programů, ať již jako dovolenou od své cestovní kanceláře, či od místní CK. Navštívit tak můžete např. vyhlídku Eira do Serrado, Santanu, kde můžete obdivovat půvabné trojúhelníkové malované domky se střechami z rákosu, nebo na nejseverozápadnějším místě ostrova Porto Moniz jeho divoká pobřežní panoramata, či mnoho dalších zajímavých míst. Turisty je např. také velmi oblíbený celodenní poznávací zájezd na ostrov se zlatavým pískem, subtropickou flórou a vysokými horami - Porto Santo, který má jednu historickou zajímavost, a to Casa de Colombo (dům Kryštofa Kolumba) a kde se můžete seznámit s veškerými fakty o tomto slavném mořeplavci. Takto organizované výlety jsou nejen pohodlné, ale také mnohdy výhodnější než cestování vlastní dopravou, kde se budete muset mnohdy obrnět trpělivostí a také opatrností, jelikož vozovky tu bývají velice strmé a klikaté.
Široká nabídka ubytování, od luxusních až po ty jednoduché, se nachází zejména v největším městě Madeiry, ve Funchalu. Pokud dáváte přednost ubytování na venkově, můžete využít nabídky bydlení v panských domech, venkovských statcích či rolnických domcích. Toto ubytování naleznete pod označením TER – Turismo no Espaco Rural.

Počasí Madeira

Počasí na Madeiře je příjemné a poskytuje ideální podmínky pro strávení nádherné dovolené. Podnebí zde není příliš horké, průměrné teploty zde dosahují v létě okolo 23 °C, jelikož je ostrov pod vlivem severních pasátů. Tato kombinace – slunce, sopečná půda, a vláha pak vytváří výborné podmínky pro krásnou vegetaci, která se vyskytuje na většině ostrova. Díky takto vyrovnaným teplotám pak přitahuje Madeira návštěvníky po celý rok. V zimním období pak dosahují teploty kolem 19 °C, přičemž teplota v tomto období velice zřídka klesá pod nulu. Sníh se nachází pouze v nejvyšších polohách.

Last minute Madeira - informace

Mnoho českých cestovních kanceláří pořádá na květinový ostrov Madeira výhodné last minute zájezdy. V sezoně zajišťují leteckou dopravu zejména charterové lety, jež jsou obsazovány cestovními kancelářemi. V mimosezónním období pak můžete využít pravidelné lety portugalské letecké společnosti TAP Portugal s přestupem v Lisabonu. Cesta pak trvá dohromady i s tímto přestupem přibližně 5 hodin, s tím, že přilétnete na jediné mezinárodní letiště Madeiry, Santa Catarina, které se nachází 18 km od Funchalu (přibližně 45 minut cesty autem), nedaleko městečka Santa Cruz.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Madeiře? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Madeiře. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená na Madeiře v lednu 2024 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Madeiře? Vybírejte pobyt na Madeiře jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Madeira 2023 nebo Madeira 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Madeira 2023 nebo First Minute Madeira 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Madeira levně nebo luxusní dovolená Madeira.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Madeiře podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Madeira si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Madeiře hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Madeiře pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Madeiře nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Madeira. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Madeira. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Madeira, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Madeiře, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Madeiru objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Madeiře za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Madeira.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Madeiře pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Madeiře další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Madeira za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Madeiře. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Madeira.

Zajímá vás jak draho je na Madeiře? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Madeiře? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Madeiře.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madeiralastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.